ALPHA_INNOTEC_ws1007219338-300x91       Flag_of_Germany-300x180

 

Specialista na tepelná čepadla

Výrobce tepelných čerpadel Alpha-InnoTec disponuje špičkovým know-how na poli tepelné a chladící techniky. Důsledná inovační politika, trvalý technický vývoj, kvalifikovaní a motivovaní instalační partneři i cit pro trh mají za důsledek, že Alpha-InnoTec patří k vedoucím evropským výrobcům tepelných čerpadel. Ve Švýcarsku je již dokonce prodejním lídrem. Výrobní závod se nachází v bavorském Kasendorfu a do finální podoby byl dostavěn na jaře 2007 investicí 13 milionů EURO s roční výrobní kapacitou až 70 000 kusů tepelných čerpadel. Zaměstnání zde nachází

Okolo 380 plně kvalifikovaných pracovníků, kteří se zabývají vývojem, konstrukcí i vlastní výrobou tepelných čerpadel.

V roce 2011 došlo k fůzi s švédskou firmou NIBE, což ještě více zvýšilo prodej, ale také vývoj v oblasti tepelných čerpadel. Alpha-InnoTec je v současné době největším výrobcem tepelných čerpadel v Německu, což jasně dokládá oblibu této značky a s tím související kvalitu a uživatelsky přívětivé ovládání díky regulaci Luxtronik II.

Moderní a hospodárná

Tepelná čerpadla Alpha-InnoTec se vyznačují kompaktní konstrukcí, téměř bezhlučným provozem i moderním a elegantním designem. Jsou konstruována s ohledem na moderní styl bydlení. Jejich technické řešení klade důraz na funkčnost, malou potřebu místa i variabilitu při jejich instalaci. Jednoduché ovládání, vysoký komfort a energeticky úsporné používání zaručuje regulátor Luxtronik, který byl vyvinut ve spolupráci s Technickou univerzitou v Berlíně.

Lze je rychle a jednoduše instalovat díky velkému množství komponentů, které jsou již vestavěny přímo z výroby. Každé jednotlivé tepelné čerpadlo je během výrobního procesu průběžně kontrolováno a ve finále jsou testovány jeho parametry. To zaručuje uživateli dlouhodobý, spokojený provoz při využívání čisté, bezplatné energie získávané z našeho okolí.

Nenáročná na údržbu a se zárukou kvality

Po instalaci tepelného čerpadla Vám odpadají náklady spojené s nutnou údržbou a pravidelnými revizemi, jako například u plynových kotlů. Naše tepelná čerpadla pracují bezúdržbově a vyznačují se dlouhou životností. Tepelná čerpadla Alpha-InnoTec jsou testována nezávislými zkušebními institucemi. O naplnění vysokých nároků na naše výrobky rozhodují i naši kvalitní instalační partneři a funkční servisní síť. Náš široký sortiment tepelných čerpadel v provedení vzduch/voda, země/voda i voda/voda umožňuje vždy správnou volbu výrobku podle konkrétního zadání investora. 

Vzdálená správa zdarma

Firma Alpha-InnoTec byla a v některých případech stále je leader z pohledu vzdálené správy. Tato vzdálená správa znamená přes internetový kabel připojený do regulátoru Luxtronik kompletní možnost ovládání, odečítání všech výstupních dat, diagnostiku z křivek teplot a chodů jednotlivých komponentů v rámci celého zařízení, což nám umožňuje tyto stroje instalovat v poměrně vzdálených místech od sídla naší firmy, protože v případě poruchy jsme schopni identifikovat možnou příčinu a na výjezd se náležitě připravit potřebným náhradním dílem.

 

Sortiment Alpha-InnoTec
Sortiment Alpha-InnoTec